Met mooie zeezichten vindt u deze prachtige Villa in DENIA van 320 m2 op een vlak perceel van 670 m2, met totaal 3 slaap en 3 badkamers, gebouwd met hoogwaardige materialen in 2004.
En, dit alles is gelegen in een goede en rustige woonwijk op wandelafstand van het centrum, en verder met de volgende specificaties en indeling:
Voor uw auto is er dan een eigen carport.
Buiten kunt u dan ook optimaal Spaans genieten in uw onderhoudsvriendelijke tuin, het ruime zwembad, een barbecueplek, een buitentoilet, en een prachtig overdekt terras.
UW EXTRA’S: Deze woning is al voorzien van centrale airconditioning, centrale verwarming en elektrische rolluiken.
BEZICHTIGING kunnen jullie nu al direct helemaal zelf gaan regelen met een eigen planvoorstel op onze site.