UWCASA
 
 

395.000

Villa in Algorfa

14
 


Specificaties
Type
Villa
Slaapkamers
3
Badkamers
3
Woningoppervlakte
118 m2
Kaveloppervlakte
174 m2
Afstanden
Omschrijving

NIEUWE WONING VOOR U IN ALGORFA GOLF RESORT

Dit betreft een nieuwe Villa in ALGORFA van 118-174 m2, met totaal 3 slaap en 3 badkamers, binnen een nieuwe residentieel van onafhankelijke woningen in La Finca Golf course, Algorfa.

Deze complete woningen zijn gebouwd over 1 verdieping die ook bestaat uit een open keuken, de woonkamer met open uitzicht op het terras, solarium, prive tuin met het zwembad en een parkeerplaats.

Residentieel complex gelegen in La Finca Golf resort, in de gemeente Algorfa, in het Vega Baja gebied van de Costa Blanca Zuid.

VERHUREN: En, als er een huurlicentie op deze woning rust, nemen we u graag op in ons zeer renderende verhuursysteem.

Nieuwsgierig? Neem dan snel contact op met ons voor méér informatie!!!

BEZICHTIGING kunnen jullie nu al direct helemaal zelf gaan regelen met een eigen planvoorstel op onze site.

Faciliteiten

Uw woning

U heeft gevonden wat u zocht en u wilt meer informatie over deze woning.

Geef a.u.b. aan dat u geen geautomatiseerd systeem bent door het volgende aan te vinken.

Bedankt voor uw aanvraag.
Wij nemen z.s.m. contact met u op.

Vergelijkbare woningen

 
 

400.000

Villa in Orba Valley

Costa Blanca

 
 

389.900

Villa in Murcia

ALICANTE

 
 

389.900

Villa in Murcia

ALICANTE