UWCASA
 
 

289.000

Bungalow in San Pedro del Pinatar

34
 


Specificaties
Type
Bungalow
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Zwembad
 
Woningoppervlakte
100 m2
Kaveloppervlakte
91 m2
Afstanden
Omschrijving

Aan de Costa Calida vindt u deze nieuwe Bungalow in SAN PEDRO DEL PINATAR van 100 m2 op een perceel van 91 m2, met 3 slaap en 2 volledig ingerichte badkamers.

U kunt nu nog kiezen binnen dit luxe project uit 3 complete geschakelde woningen met verder nog de volgende specificaties:

Voorzien van een lichtrijke en ruime woon en eetkamer, en een moderne volledig ingerichte keuken.

Voor uw auto is er dan een oprit met parking.

Buiten kunt u dan ook optimaal Spaans genieten van uw eigen terras en tuin, uw privé zwembad, een solarium, en een binnenpatio.

UW EXTRA’S: Deze woning is al voorzien van pre-installatie voor airconditioning (warm/koud),

Wil u deze woningen met ons samen bezichtigen? Neem dan zeker contact met ons op!

SAN PEDRO DEL PINATAR is een gezellig klein stadje in de regio Murcia met een oppervlakte van 22 km². Dit heeft ook een natuurpark waar de zoutmeren zich bevinden. Ook vindt u hier prachtige uitgestrekte zandstranden en vermaak voor jong en oud. Ondanks dat het een kleine plaats is, is de ligging zeer gunstig.

VERHUREN: En, als er een huurlicentie op deze woning rust, nemen we u graag op in ons zeer renderende verhuursysteem.

BEZICHTIGING kunnen jullie nu al direct helemaal zelf gaan regelen met een eigen planvoorstel op onze site.

Faciliteiten

Uw woning

U heeft gevonden wat u zocht en u wilt meer informatie over deze woning.
Direct chatten

Geef a.u.b. aan dat u geen geautomatiseerd systeem bent door het volgende aan te vinken.

Bedankt voor uw aanvraag.
Wij nemen z.s.m. contact met u op.

Vergelijkbare woningen

 
 

300.000

Vakantiehuis in Santa Pola

ALICANTE

 
 

425.000

Bungalow in Moraira

Costa Blanca

 
 

350.000

Bungalow in Jávea

Costa Blanca