NIEUWBOUW VILLA’S IN LA FINCA GOLF, met deze nieuwe Bungalow in ALGORFA van 198 m2 op een perceel van 176 m2, met totaal 3 slaap en 2 badkamers.
U kunt nu nog kiezen uit 8 vrijstaande en halfvrijstaande villa’s in La Finca Golf, Algorfa. Moderne woningen met ook open keuken, de woonkamer met open uitzicht op het terras, semi / kelder, en solarium.
Voor uw auto is er dan een parkeerplaats op uw eigen terrein.
Buiten kunt u dan ook optimaal Spaans genieten als opties een privé zwembad tegen extra kosten, in uw eigen prive tuin met terrassen.
UW KEUZES: Deze woningen hebben een dag-, nacht zeer veelzijdig en volledig aanpasbaar aan uw behoeften, evenals een solarium en overdekte en niet overdekte terrassen, met uitzicht op de hele regio van de Vega Baja del Río Segura.
UW OMGEVING: Residentieel gelegen in het La Finca Golf, in de gemeente Algorfa, in het Vega Baja gebied van de Costa Blanca Zuid. La Finca Golf is een 18-holes par ’72 baan, ontworpen door Pepe Gancedo en ingehuldigd in 2002, die gastheer is geweest voor tal van prestigieuze toernooien op zowel amateur- als professioneel niveau.
UW AFSTANDEN: Op maar 15 autominuten van de zandstranden van Guardamar del Segura en op maar 35 autominuten van de luchthaven van Alicante. De grotere plaatsen Almoradi, Benijófar en Ciudad Quesada liggen op korte rijafstand. Torrevieja en Orihuela Costa, met hun grote winkelcentra, liggen op 15 autominuten.
Nieuwsgierig? Neem dan snel contact op met ons voor méér informatie!!!
BEZICHTIGING kunnen jullie nu al direct helemaal zelf gaan regelen met een eigen planvoorstel op onze site.