UWCASA
 
 

247.700

Appartement in Orihuela Costa

5
 


Specificaties
Type
Appartement
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Woningoppervlakte
75 m2
Kaveloppervlakte
59 m2
Afstanden
Omschrijving

Nieuwbouwwoningen in San Miguel de Salinas – Natuur, golf en comfort, met dit nieuwe Appartement in ORIHUELA COSTA van 59-75 m2, met totaal 3 slaap en 2 badkamers.

Ontdek nu dit nieuwe woonproject, gelegen in de gewilde wijk “La Cañada”, omgeven door een beschermd dennenbos tussen de prestigieuze golfbanen van Campoamor en Las Colinas.

Op maar 7 km. van de Middellandse Zeekust biedt deze woonwijk de perfecte mix van rust, natuur en gemakkelijke toegang tot alle voorzieningen.

U kunt nu nog kiezen binnen dit project uit twee soorten bungalows die passen bij die verschillende levensstijlen:

  • op de begane grond met 2 slaap en 2 badkamers, en twee grote privétuinen,
  • op de bovenste verdieping met 2 slaap en 2 badkamers, ruim solarium met uitzicht op zee.

Elke woning is ruim en kan worden aangepast tot een indeling met 3 slaapkamers (optioneel tegen meerprijs), inclusief keukenapparatuur.

Voor uw auto is er dan een parking op uw eigen terrein.

Buiten kunt u dan ook optimaal Spaans genieten binnen deze residentie die beschikt over meer dan 1.700 m2 aangelegde groene zones met palmbomen en mediterrane planten. Bewoners kunnen ook genieten van een groot zwembad met jacuzzi, een kinderbad en ligweiden, waardoor het de ideale omgeving is om het hele jaar door te genieten van het klimaat van de Costa Blanca.

UW EXTRA’S: Hoogwaardige afwerking. Alle woningen zijn al ontworpen met het oog op comfort en functionaliteit en zijn voorzien van: Volledig ingerichte badkamers met meubels, spiegels en douchewanden Aerothermisch warmwatersysteem Ingebouwde led-plafondverlichting.

UW OMGEVING: Bevoorrechte locatie in San Miguel de Salinas Deze rustige woonwijk ligt op minder dan 3 km. van het charmante stadje San Miguel de Salinas, met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Bovendien liggen de prachtige zandstranden van Orihuela Costa en Torrevieja op maar 7 km. afstand, waar u eindeloos kunt winkelen, eten en drinken. Dicht bij gerenommeerde golfbanen Voor golfliefhebbers is de locatie onverslaanbaar.

UW AFSTANDEN: Binnen een straal van 4 km vindt u drie van de meest prestigieuze golfbanen van de Costa Blanca: Villamartín Golf – 3,5 km. Las Colinas Golf & Country Club – 4 km. Campoamor Golf – 4 km. Belangrijke bezienswaardigheden in de buurt zijn onder andere: San Miguel de Salinas – 3 km. Winkelcentrum La Zenia Boulevard – 10 km. Luchthaven Alicante – 55 km. Luchthaven Murcia (Corvera) – 50 km.

UW AANPAK: Verzeker uzelf nu van uw nieuwe woning in San Miguel de Salinas Of u nu op zoek bent naar een permanente woning, een vakantiehuis of een investeringsmogelijkheid, deze nieuwbouwwoningen bieden een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding in een van de meest gewilde gebieden van de Costa Blanca. Neem dus vandaag nog contact met ons op voor meer informatie en om een bezichtiging te regelen.

VERHUREN: En, als er een huurlicentie op deze woning rust, nemen we u graag op in ons zeer renderende verhuursysteem.

Nieuwsgierig? Neem dan snel contact op met ons voor méér informatie!!!

BEZICHTIGING kunnen jullie nu al direct helemaal zelf gaan regelen met een eigen planvoorstel op onze site.

Faciliteiten

Uw woning

U heeft gevonden wat u zocht en u wilt meer informatie over deze woning.
Direct chatten

Geef a.u.b. aan dat u geen geautomatiseerd systeem bent door het volgende aan te vinken.

Bedankt voor uw aanvraag.
Wij nemen z.s.m. contact met u op.

Vergelijkbare woningen

 
 

239.900

Appartement in Orihuela Costa

ALICANTE

 
 

240.900

Appartement in Orihuela Costa

ALICANTE

 
 

279.000

Appartement in Orihuela Costa

ALICANTE