Dit moderne nieuwbouw project bestaat uit slechts 9 appartementen en wordt momenteel gebouwd op een toplocatie voor wie graag op wandelafstand van alle voorzieningen woont.
Dit gebouw ligt aan de rand van het historische centrum van JAVEA en op maar 1 km. van het zandstrand en de haven.
Er zijn nu nog maar 6 van deze appartementen beschikbaar voor u als eerste eigenaar:
Al deze woningen beschikken over een hal, een ruime woon en eetkamer met open keuken en kookeiland, een bijkeuken/wasruimte, 3 tweepersoons slaap en 2 badkamers.
Op de eerste verdieping hebben deze appartementen bovendien drie tot vier terrassen.
Voor uw auto is er dan optioneel een parkeerplaats in de ondergrondse garage voor € 12.000,- en een berging voor € 5.000,-.
Buiten kunt u dan ook optimaal Spaans genieten binnen dit complex van het gemeenschappelijke zwembad in de mooi aangelegde tuinen met terrassen.
De oplevering aan u is voorzien voor de zomer van 2026 (onder voorbehoud).
BEZICHTIGING kunnen jullie nu al direct helemaal zelf gaan regelen met een eigen planvoorstel op onze site.