UWCASA
 
 

190.000

Appartement in Moraira

10
 


Specificaties
Type
Appartement
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Zwembad
 
Woningoppervlakte
66 m2
Afstanden
Omschrijving

Dit zuid georiënteerde Appartement in MORAIRA van 66 m2, met totaal 2 slaap en 1 badkamers, heeft een mooi overdekt terras en tuinterras en kijkt uit over de gemeenschappelijke zone met het grote zwembad.

Dit complex bevindt zich op wandelafstand van de Pepe la Sal supermarkt en enkele restaurantjes in de populaire woonwijk van Cumbre del Sol.

Deze complete woning beschikt over een woon en eetkamer met keuken en toegang tot het overdekte terras.

Voor uw auto is er dan een algemene parking.

Buiten kunt u dan ook optimaal Spaans genieten van het ruime mooie gemeenschappelijke zwembad omringd door terrassen in de een mooi verzorgde tuin.

BEZICHTIGING kunnen jullie nu al direct helemaal zelf gaan regelen met een eigen planvoorstel op onze site.

Faciliteiten

Uw woning

U heeft gevonden wat u zocht en u wilt meer informatie over deze woning.
Direct chatten

Geef a.u.b. aan dat u geen geautomatiseerd systeem bent door het volgende aan te vinken.

Bedankt voor uw aanvraag.
Wij nemen z.s.m. contact met u op.

Vergelijkbare woningen

 
 

204.900

Appartement in Orihuela Costa

ALICANTE

 
 

249.900

Appartement in Orihuela Costa

ALICANTE

 
 

285.000

Appartement in Pilar de la Horadada

ALICANTE