Ontdek dit charmante Appartement in een rustige woonwijk van LOS MONTESINOS van 135 m2, met totaal 3 slaap en 2 badkamers, direct aan een park met vrij uitzicht.
Op maar 15 autominuten van het zandstrand, 5 autominuten van golfbanen en met alle essentiële voorzieningen op maar 2 autominuten afstand: supermarkten, restaurants, medische centra en meer. De luchthaven ligt op maar 40 autominuten afstand, waardoor het een perfecte optie is voor zowel permanente bewoning als een vakantiehuis.
Als volgende eigenaar biedt deze woning u een uitstekende indeling en meerdere ruimtes voor het comfort van uw hele gezin.
Met allemaal met inbouwkasten (3 in totaal), ideaal voor opslag en organisatie en 2 complete badkamers en 1 extra toilet, ontworpen voor maximaal comfort. Een Aparte keuken, volledig ingericht met apparatuur, die aansluit op een praktische wasruimte.
Woon en eetkamer met open haard, perfect om te genieten van warme winterbijeenkomsten. Balkon, terras, veranda en een spectaculair solarium, waar u het hele jaar door van de zon kunt genieten. Barbecueplek, ideaal voor buitenbijeenkomsten met familie en vrienden.
Voor uw auto is er dan een privegarage met parkeerplaats inbegrepen en een berging in het solarium voor extra opslagruimte.
De oost-west oriëntatie garandeert uitstekende natuurlijke ventilatie en licht gedurende de dag, wat warmte en welzijn in elke ruimte van de woning brengt.
UW EXTRA’S: Airconditioning is al geïnstalleerd, voor comfort het hele jaar door. Deze woning wordt gemeubileerd aan u verkocht, instapklaar.
UW SAMENVATTING: Deze goed onderhouden woning is een unieke kans voor wie op zoek is naar kwaliteit van leven, rust en nabijheid van allerlei voorzieningen. Mis deze kans niet! Kom langs en word verliefd.
VERHUREN: En, als er een huurlicentie op deze woning rust, nemen we u graag op in ons zeer renderende verhuursysteem.
BEZICHTIGING kunnen jullie nu al direct helemaal zelf gaan regelen met een eigen planvoorstel op onze site.