Deze Villa in ASPE van 194m2 op een mooi vlak landgoed van 2.357 m2, met totaal 4 slaap en 2 badkamers en grote woon en eetkamer, ingerichte keuken, glazen buitenveranda met prachtig natuurlijk licht.
U beschikt als volgende eigenaar over een complete woning in goede staat, allemaal in een natuurgebied met prachtige uitzichten op het landschap en de bergen.
Voor uw auto is er dan een eigen parking.
Buiten kunt u dan ook optimaal Spaans genieten in de uitstekende tuinen met uw eigen ruime zwembad met rondom terrassen en een barbecue.
Dit gebied van de Midden-Vinalopó bestaat uit verschillende valleien. De Vallei van de Druiven is een van de belangrijkste en bestaat uit steden als Aspe, Novelda, Monforte del Cid, Hondón de las Nieves of La Romana, allemaal op afstanden van minder dan 15 km.
De historische stad Aspe is zeer goed verbonden met de belangrijkste steden in de provincie, zoals Alicante, Elda of Elche.
Dit alles ligt op maar 20 km. van de luchthaven van Alicante en de prachtige zandstranden van de Costa Blanca. Het is dus een perfect gebied om het hele jaar door te wonen of, als u dat liever heeft, om een vakantiehuis te kopen. En, alle faciliteiten zoals medisch centrum, winkels, bars en restaurants zijn voor u aanwezig.
VERHUREN: En, als er een huurlicentie op deze woning rust, nemen we u graag op in ons zeer renderende verhuursysteem.
BEZICHTIGING kunnen jullie nu al direct helemaal zelf gaan regelen met een eigen planvoorstel op onze site.