UWCASA
 
 

489.000

Villa in Torremanzanas

118
 


Specificaties
Type
Villa
Slaapkamers
4
Badkamers
3
Zwembad
Woningoppervlakte
178 m2
Kaveloppervlakte
801 m2
Afstanden
Omschrijving

Wonen midden in de natuur, iets voor jullie?

Dit betreft een nieuwe Villa in TORREMANZANAS van 178 m2 op een vlak landgoed van 801 m2, met totaal 4 slaap en 3 badkamers.

U kunt nu nog kiezen in het hart van de indrukwekkende Sierra de Aitana binnen een nieuwbouwproject uit 35 gelijkvloerse villa’s, direct naast het authentieke dorp Penáguila. Deze locatie staat garant voor rust, privacy en adembenemende bergpanorama’s, ver weg van de drukte maar toch uitstekend bereikbaar.

Deze villa’s liggen op royale percelen van 800 m², waardoor u volop ruimte heeft om te genieten van het mediterrane buitenleven in een natuurlijke en gezonde omgeving.

Gelijkvloerse villa’s met flexibele indelingen. Al deze woningen zijn volledig gelijkvloers ontworpen voor optimaal wooncomfort en gebruiksgemak. U kunt nu nog kiezen uit deze 5 verschillende woningtypes, afgestemd op uiteenlopende woonwensen:

  • Met 3 of 4 slaapkamers
  • Met ook 2 of 3 badkamers
  • Bebouwde oppervlaktes van 130 m² tot 178 m²
  • Grote overdekte terrassen om te genieren voor elk seizoen.

Dit project is ideaal voor gezinnen, rustzoekers, actieve senioren of als tweede woning in het groene binnenland van Alicante.

Hoogwaardige afwerking & energiezuinig wonen. Deze villa’s worden gebouwd met kwalitatieve materialen en moderne, duurzame installaties:

  • Elektrische rolluiken
  • Fotovoltaïsche zonnepanelen
  • Aerothermische installatie voor warm water
  • PVC-buitenkozijnen met dubbele beglazing
  • Vloerverwarming via aerothermisch systeem
  • Overdekte parkeerplaats met metalen pergola
  • Volledig ingerichte keukens met boven- en onderkasten.

Dankzij deze energiezuinige oplossingen profiteert u van een hoog comfortniveau en lage energiekosten.

Strategische ligging tussen bergen en kust. Penáguila is een charmant, traditioneel Spaans dorp met een rustige sfeer en ligt perfect tussen natuur en bereikbaarheid. Uw afstanden:

  • Alcoy – 20 km.
  • Alicante – 52 km.
  • Benidorm – 38 km.
  • Alenda Golf – 45 km.
  • Alicante-Elche Airport – 60 km.
  • Stranden van Villajoyosa & Benidorm – ca. 45 km.

Oplevering & beschikbaarheid:

2 villa’s reeds in aanbouw – oplevering binnen 4 maanden

Overige woningen: oplevering binnen 12 maanden na reservering.

Uw nieuwe thuis in de Sierra de Aitana. Deze nieuwbouwwoningen in Penáguila bieden u als eerste eigenaar een unieke combinatie van ruimte, duurzaamheid, natuur en bereikbaarheid.

Dus, perfect voor wie bewust wil wonen in een groene omgeving zonder afstand te doen van comfort of voorzieningen.

VERHUREN: En, als er een huurlicentie op deze woning rust, nemen we u graag op in ons zeer renderende verhuursysteem.

Nieuwsgierig? Neem dan snel contact op met ons voor méér informatie!!!

BEZICHTIGING kunnen jullie nu al direct helemaal zelf gaan regelen met een eigen planvoorstel op onze site.

Faciliteiten

Uw woning

U heeft gevonden wat u zocht en u wilt meer informatie over deze woning.

Geef a.u.b. aan dat u geen geautomatiseerd systeem bent door het volgende aan te vinken.

Bedankt voor uw aanvraag.
Wij nemen z.s.m. contact met u op.

Vergelijkbare woningen

 
 

428.000

Villa in Torremanzanas

Costa Blanca

 
 

429.000

Villa in Torremanzanas

Costa Blanca

 
 

495.000

Villa in Algorfa

ALICANTE